• Generator zdjęć do legitymacji

• 03.10.2022 22:35
          • Szanowni Państwo,

wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy, że uczniowie szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji lub tradycyjnej legitymacji szkolnej.

Bezpłatny Generator Zdjęć umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji lub legitymacji szkolnej.

W celu udostępnienia Generatora uczniom prosimy o dodanie informacji o Generatorze i odnośnika do niego w Aktualnościach na stronie szkoły oraz w zakładce poświęconej mLegitymacji (jeśli taka zakładka funkcjonuje).

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do Legitymacji

Przykładowy komunikat do umieszczenia w Zakładce Aktualności wraz z krótką instrukcją korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji znajdą Państwo w załączeniu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Henryk Dąbrowski | Wicedyrektor ds. Komunikacji
            a: PhotoAiD S.A. | ul. Żurawia 71 | 15-540 Białystok