• Zasady dotyczące współpracy szkoły z rodzicami w zakresie diagnozy dziecka w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

• 02.03.2023 22:28
      • 1. Nauczyciele i specjaliści pracujący w szkole przekazują informację o potrzebie diagnozy dziecka w Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej.
        2. Szkoła przekazuje rodzicowi wniosek o badanie dziecka dostępny na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i w razie potrzeby wspiera rodzica w jego uzupełnieniu.
        3. Rodzic dostarcza wniosek do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i ustala terminy badania, o których informuje szkołę.
        4. Szkoła redaguje opinię o uczniu dla potrzeb Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i dostarcza ją do poradni.
        5. Rodzic zgłasza się na ustalane badania i uzyskuje opinię, którą osobiście odbiera z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
        6. Rodzic dostarcza do szkoły opinię , aby szkoła mogła realizować zawarte w niej zalecenia oraz wskazane formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej zalecone dla dziecka.