• Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W RAJBROCIE

• 08.10.2023 18:52
      • Niecodzienne zajęcia świetlicowe odbyły się w dniu 5 października 2023 r. Uczniowie wspólnie z opiekunami udali się do Biblioteki Publicznej w Rajbrocie, aby wziąć udział w interesujących warsztatach edukacyjnych.
        Posłuchaliśmy fragmentu bajki pt. "Piąte przez dziewiąte". Ciekawe opowiadanie pobudziło nas do pracy twórczej. Powstały kreatywne prace plastyczne, ujawniły się nowe talenty. Pani Bibliotekarka opowiedziała nam o swojej pracy, przygotowała też quiz związany z tytułami opowiadań, bajek i baśni. Uczniowie bez trudu poradzili sobie z chochlikowymi błędami. Na końcu chętni uczniowie mogli wypożyczyć książki.
        Zajęcia w bibliotece były bardzo ciekawe, na pewno wrócimy tutaj jeszcze nie raz. Serdecznie dziękujemy Pani Bibliotekarce za ciepłe przyjęcie i przeprowadzone warsztaty edukacyjne.